© BÜTÜN HAKLARI 2015 WARNER BROS. ENT. AİTTİR

NAVIGASYON KLAVYE KONTROLÜ

Kod Adı: U.N.C.L.E deneyiminiz için lütfen ekranı yatay konumda tutunuz.

SAHNE ARKASI

Stilleri görmek için işaret imlecini oklar yönünde tıklayın.

JOANNA JOHNSTON: TASARIMCI
Maecenas magna dui, dignissim quis felis sed, tincidunt molestie magna. Proin semper felis in dolor commodo, quis facilisis lorem facilisis. Vestibulum lorem quam, varius eget ipsum vel, lacinia laoreet lorem. Ut posuere elit non convallis blandit.

STİL

KAMERA ARKASI

  • =

KONSEPT SANAT

HUGH GRANT

WAVERLY

İlk bakışta alçakgönüllü ve güler yüzlü olan Waverly casusuluk konusunda Solo ve Kuryakine bir kaç tüyo öğretmenin de çok üstünde bir güce sahiptir.

ELIZABETH DEBICKI

VICTORIA VINCIGUERRA

Victoria kargo şirketinin playboy varisi ile evlenerek yükselmiş akıl, güzellik ve hırsın ölümcül birleşmesidir. Kocası büyük dış işler ve yarışlarla ilgilenirken Victoria Roma merkezli krallığın idaresini yürütmektedir. Ki bunlar bütün işlerin en fena parçalarıdır!

ALICIA VIKANDER

GABY TELLER

Kayıp bir Alman roket bilim adamı'nın kızı olan bu oldukça akıllı Doğu Berlin oto mekanik uzmanı KGB ve CIA' in suç örgütüne sızarak kızın babasını ele geçirmek ve gelecek planları ile nükleer silhaların çoğaltımını durdurmak için sürdürdüğü görevin kilit parçası haline gelmiştir.

ARMIE HAMMER

ILLYA KURYAKIN

Rus KGB ajanı olarak tahsis edilmiş, Özel Kuvvetlerin en genç ve üç yılda en başarılı olmuş bireyidir. Yükselen yetenekleri, ve tek yönlü adaptasyonuna rağmen genelde devamlılığı olmayan bir ustalık performansı sergilemektedir.

HENRY CAVILL

NAPOLEON SOLO

Bu üst düzey Amerikan özel yetenek CIA ajanı 2inci Dünya Savaşı sonrasında çalınan eserler ve antikaları karaborsadan toplamak üzere eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu süper yetenekli, kibar adamı yakalamak için peşinde dört farklı ulustan ajanlar olması gerekmiştir. Ancak zaman O'nun CIA' a hizmet etmesinden yanadır.

?php _e('videos-page', 'tab1', 'label'); ?>

FRAGMAN 2

FRAGMAN 1

FRAGMAN 1

FRAGMAN 1

FRAGMAN 1

FİLM HAKKINDA

1960'ların çok sevilen dizisi “Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E.”ın Guy Ritchie tarafından yeniden yapımı olan sinema versiyonunun başrolünde Henry Cavill (“Man of Steel”) Napoleon Solo rolünü, Armie Hammer (“The Social Network”) ise İllya Kuryakin rolünü üstleniyorlar.

8.14

1960'ların çok sevilen dizisi “Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E.”ın Guy Ritchie tarafından yeniden yapımı olan sinema versiyonunun başrolünde Henry Cavill (“Man of Steel”) Napoleon Solo rolünü, Armie Hammer (“The Social Network”) ise İllya Kuryakin rolünü üstleniyorlar.

1960'ların başlarında, soğuk savaşın zirvesinin yaşandığı günlerde geçen “Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E.” CIA ajanı Solo ile KGB ajanı Kuryakin'e odaklanıyor. Uzun süreli düşmanlığı bir kenara bırakmaya zorlanan ikili gizemli bir uluslararası suç örgütünü durdurmak için ortak bir görev üstlenirler; söz konusu görev nükleer silahlar ile teknolojinin yayılması yüzünden bozulmaya başlayan güç dengesini düzeltmeye yöneliktir. İkilinin elindeki yegane ipucu kaybolmuş bir Alman bilim adamının kızıdır. Kız suç örgütüne girmenin anahtarıdır; ve iki kahramanımız bilim adamını bulup dünya çapında bir felaketi önlemek için zamana karşı yarışmalıdır.

“Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E”ın diğer önemli rollerini Alicia Vikander (“Ex Machina”), Elizabeth Debicki (“The Great Gatsby”), Jared Harris (“Sherlock Holmes: a Game of Shadows”) ve Waverly rolündeki Hugh Grant üstleniyor. Senaryoyu Guy Ritchie ve Lionel Wigram kaleme aldı. İkili daha önce de klasikleşmiş dedektif Sherlock Holmes'un iki filminin yeniden yapımında işbirliği yapmışlardı. Hikaye Jeff Kleeman, David Campbell Wilson, Guy Ritchie ve Lionel Wigram'ım imzasını taşıyor olup, “The Man from U.N.C.L.E.” adlı televizyon dizisine dayanmaktadır.

John Davis (“Chronicle”), Steve Clark-Hall (“RocknRolla,” the “Sherlock Holmes” films), Lionel Wigram ve Guy Ritchie filmin yapımcılığını, with David Dobkin ise yönetici yapımcılığını gerçekleştirdi. Ritchie’nin kamera arkası ekibi iki kez Oscar adayı olmuş görüntü yönetmeni John Mathieson (“The Phantom of the Opera”, “Gladiator”), yapım tasarımcısı Oliver Scholl (“Jumper”, “Edge of Tomorrow”), kurgu ustası James Herbert (“Sherlock Holmes” filmleri, “Edge of Tomorrow”), Oscar adayı köstüm tasarımcısı Joanna Johnston (“Lincoln”) ve besteci Daniel Pemberton'dan (“The Counselor”) oluşuyor.

“Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E.” seçili IMAX sinema salonlarında gösterilecektir. Bir Warner Bros. Pictures sunumu olan Ritchie/Wigram ve Davis Entertainment yapımı Guy Ritchie filmi “Kod Adı U.N.C.L.E./The Man from U.N.C.L.E.”ın dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

PARTNERS

  • Birchbox Man Logo
  • Carls, Jr. Logo
  • Hastings Logo
  • Pur Logo
  • Xperia Lounge Logo
  • Alt Text
  • Alt Text
  • Alt Text